HaberlerGündemBatman Üniversitesi Rektörü Demir: Üniversitede yeni bölümler açılacak

Batman Üniversitesi Rektörü Demir: Üniversitede yeni bölümler açılacak

Batman Basın Konseyi Başkanı Ercan Arslan ve yönetim kurulu üyeleri, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir’e "hayırlı olsun" ziyaretinde bulundu.

Batman Üniversitesi Rektörü Demir: Üniversitede yeni bölümler açılacak

Ziyarette gazetecilerle sohbet eden Rektör Demir, “Batman Üniversitesinde bir plan oluşturduk. Üniversitenin hem öğrenci sayısını arttırmak, hem de yeni fakülte ve bölümler açmak için girişimlerde bulunduk. Hedeflerimize ulaştığımızda basın yoluyla kamuoyuna duyuracağız. Önceliğimiz tıp fakültesi olacak ama bunun için altyapı çalışmalarını tamamlamamız gerekiyor. Sağlık Yüksekokulumuzun fakülteye dönüşümü içinde karar aldık.” diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER