HaberlerGündemBatman Üniversitesi Rektörü Demir: Üniversitede yeni bölümler açılacak

Batman Üniversitesi Rektörü Demir: Üniversitede yeni bölümler açılacak

Batman Basın Konseyi Başkanı Ercan Arslan ve yönetim kurulu üyeleri, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir’e "hayırlı olsun" ziyaretinde bulundu.

Batman Üniversitesi Rektörü Demir: Üniversitede yeni bölümler açılacak

Ziyarette gazetecilerle sohbet eden Rektör Demir, “Batman Üniversitesinde bir plan oluşturduk. Üniversitenin hem öğrenci sayısını arttırmak, hem de yeni fakülte ve bölümler açmak için girişimlerde bulunduk. Hedeflerimize ulaştığımızda basın yoluyla kamuoyuna duyuracağız. Önceliğimiz tıp fakültesi olacak ama bunun için altyapı çalışmalarını tamamlamamız gerekiyor. Sağlık Yüksekokulumuzun fakülteye dönüşümü içinde karar aldık.” diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER