HaberlerGündemBatman Üniversitesi Rektörü Demir mazbatasını YÖK Başkanı Saraç’tan aldı

Batman Üniversitesi Rektörü Demir mazbatasını YÖK Başkanı Saraç’tan aldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Batman Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. İdris Demir, rektörlük mazbatasını, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Yekta Saraç’tan aldı.

Batman Üniversitesi Rektörü Demir mazbatasını YÖK Başkanı Saraç’tan aldı

17 Şubat 2021 tarihinde YÖK toplantı salonunda gerçekleşen törende Başkan Saraç, Rektör Demir’e yeni görevinde başarılar diledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kendisine tevdi edilen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için yoğun gayret göstereceğini belirten Rektör Demir; Batman üniversitesi adına faydalı çalışmalar yapacaklarını söyledi.

Batman Üniversitesine yeni fakülte ve bölümler açılması için girişimlerde bulunduklarına da değinen Rektör Demir, desteklerinden dolayı YÖK Başkanı Yekta Saraç’a da teşekkür etti.

Yeni dönemde yeni hedeflerle başarılı projeler gerçekleştireceklerinin altını çizen Prof. Dr. İdris Demir ”Birlik ve beraberlik içerisinde Batman Üniversitesini bölgesinde adından söz ettiren bir üniversite haline getirmek için durmadan çalışacaklarını kaydetti.”

İLGİLİ HABERLER

​Gazze’de "Malatyalılar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi" yapılacak​Gazze’de "Malatyalılar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi" yapılacakHatalı sollama kaza getirdiHatalı sollama kaza getirdiDiyarbakır'da Ezan-ı Muhammed-i'nin ilk okunuşunun 1399'uncu yıldönümü kutlandıDiyarbakır'da Ezan-ı Muhammed-i'nin ilk okunuşunun 1399'uncu yıldönümü kutlandıElazığ'da dere ıslah çalışmaları yapıldıElazığ'da dere ıslah çalışmaları yapıldıİmam hatip öğrencileri TÜBİTAK yarışmasında Türkiye 2’nciliği kazandıİmam hatip öğrencileri TÜBİTAK yarışmasında Türkiye 2’nciliği kazandı
SIRADAKİ HABER