HaberlerGündem​Batman Üniversitesi Rektörü Demir’den teşekkür mesajı

​Batman Üniversitesi Rektörü Demir’den teşekkür mesajı

Batman Üniversitesi rektörlüğüne Atanan Prof. Dr. İdris Demir göreve atanmasının ardından sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayınladı.

​Batman Üniversitesi Rektörü Demir’den teşekkür mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Batman Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. İdris Demir bugün Twitter hesabından teşekkür mesajı yayınladı.

Rektör Demir mesajında, "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın takdir ve tensipleri ile Batman Üniversitesine Rektör olarak atanmış bulunmaktayım. Şahsımı bu göreve layık gören Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile YÖK Başkanımız Sayın Prof. Dr. M. Yekta Saçan ve desteğini esirgemeyen herkese teşekkür eder. Şükranlarımı arz ederim." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER