HaberlerGündem​Batman Üniversitesi Rektörü Demir’den teşekkür mesajı

​Batman Üniversitesi Rektörü Demir’den teşekkür mesajı

Batman Üniversitesi rektörlüğüne Atanan Prof. Dr. İdris Demir göreve atanmasının ardından sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayınladı.

​Batman Üniversitesi Rektörü Demir’den teşekkür mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Batman Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. İdris Demir bugün Twitter hesabından teşekkür mesajı yayınladı.

Rektör Demir mesajında, "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın takdir ve tensipleri ile Batman Üniversitesine Rektör olarak atanmış bulunmaktayım. Şahsımı bu göreve layık gören Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile YÖK Başkanımız Sayın Prof. Dr. M. Yekta Saçan ve desteğini esirgemeyen herkese teşekkür eder. Şükranlarımı arz ederim." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Diyanet-Sen Mersin Şubesi: 28 Şubat'ın yasakçı müdürü hâlâ görevdeDiyanet-Sen Mersin Şubesi: 28 Şubat'ın yasakçı müdürü hâlâ görevde"Kontrollü Normalleşme" esnafın yüzünü güldürdü "Kontrollü Normalleşme" esnafın yüzünü güldürdüAdıyaman'da tefeci operasyonuAdıyaman'da tefeci operasyonuCumhurbaşkanı Erdoğan İnsan Hakları Eylem Planı açıkladıCumhurbaşkanı Erdoğan İnsan Hakları Eylem Planı açıkladıMardin Artuklu Üniversitesi ile Şırnak Üniversitesi arasında iş birliği protokolüMardin Artuklu Üniversitesi ile Şırnak Üniversitesi arasında iş birliği protokolü
SIRADAKİ HABER