HaberlerGündemBatman Umut Kervanında görev değişimi

Batman Umut Kervanında görev değişimi

Batman Umut Kervanı Derneğinin yapılan 6’ncı Genel Kurulunda görev değişimi oldu. Başkan Mehmet Ali Işık görevi Salih Güzel başkanlığındaki yönetime devretti.

Batman Umut Kervanında görev değişimi

2005 yılında faaliyetlerine Umut-Der olarak başlayan dernek, 2017 yılında yapmış olduğu 5’inci Genel Kurulda isim ve tüzük değişikliğine giderek faaliyetlerini Batman Umut Kervanı olarak sürdürüyordu.

2020 Kasım ayında yapılması gereken genel kurul yaşanan salgın tedbirlerinden dolayı ertelenmişti.

Dernek binasında salgın tedbirlerine riayet edilerek gerçekleştirilen 6’ncı Genel Kurulla Başkan Mehmet Ali Işık görevi Salih Güzel başkanlığındaki yönetime devretti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER