HaberlerGündemBatman İl Müftüsü Erhan'dan camii inşaatlarında inceleme

Batman İl Müftüsü Erhan'dan camii inşaatlarında inceleme

Batman İl Müftüsü Turgut Erhan, Sason ilçesinde yapımı devam eden camileri yerinde inceledi.

Batman İl Müftüsü Erhan'dan camii inşaatlarında inceleme

Erhan, Sason'da Kur'an kurslarına rehberlik etmek, verimliliği artırmak ve eğitim-öğretim faaliyetlerini yerinde görmek amacıyla ilçelerde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak Sason İlçe Müftülüğüne gelen Erhan, Sason ilçesine yeni atanan İlçe Müftüsü İbrahim Yaman'ı ziyaret edip, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Daha sonra ilçe Kaymakamı Samet Serin'i makamında ziyaret eden Erhan, Sason ilçesinde yapılması planlanan Merkez Camii projesi hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Sason Kaymakamı Serin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Türkiye'nin geleceği için iyi yetişmiş, milli ve manevi değerlerine sahip sağlam nesiller yetiştirme konusunda müftülüklere büyük sorumluluklar düştüğünü belirtti.

Erhan, Sason' da yapılması planlanan Merkez Camii proje alanını ve yapımı devam eden Selahaddin Eyyübi ve Mescidi Aksa Cami'lerini yerinde ziyaret inceledi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER