HaberlerGündemBatman’da uyuşturucu operasyonu: 5 gözaltı

Batman’da uyuşturucu operasyonu: 5 gözaltı

Polis tarafından kent merkezinde 5 adrese düzenlenen eş zamanlı operasyonda çok sayıda uyuşturucu ve silah madde ele geçirildi.

Batman’da uyuşturucu operasyonu: 5 gözaltı

Batman İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, uyuşturucu madde ticaretine karıştıkları tespit edilen şüpheli şahısların yakalanması ve suç unsurlarının ele geçirilmesi için il merkezinde bulunan şüpheli şahısların ikametlerine yönelik 5 adrese eş zamanlı operasyon gerçekleştirildiği bildirildi.

Operasyonlarda 5 şüpheli şahsın yakalanarak gözaltına alındığı belirtilen açıklamada, 140 gram metamfetamin maddesi, 37,63 gram sentetik kannabinoid maddesi, 31,75 gram eroin maddesi, 5 hap, 3 ruhsatsız tabanca, 35 tabanca fişeği, 2 ruhsatsız av tüfeği, 2 kartuş ve bir hassas terazi ele geçirildiği kaydedildi.

Operasyon esnasında Uyuşturucu Madde Ticareti suçu kapsamında 15 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan bir şahsın da yakalandığı ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Bakan Kasapoğlu'nun Ağrı temasları akşam saatlerinde de devam ettiBakan Kasapoğlu'nun Ağrı temasları akşam saatlerinde de devam ettiDenizli’de restoranda yangın çıktı: 3 ölüDenizli’de restoranda yangın çıktı: 3 ölüHakkâri'de 100 litre asit anhidrit maddesi ele geçirildiHakkâri'de 100 litre asit anhidrit maddesi ele geçirildiCan salı içerisinde ölüme itilen 31 düzensiz göçmen kurtarıldıCan salı içerisinde ölüme itilen 31 düzensiz göçmen kurtarıldıBalıkesir'de yapılan asayiş uygulamaları ve operasyonlarda 43 kişi yakalandıBalıkesir'de yapılan asayiş uygulamaları ve operasyonlarda 43 kişi yakalandı
SIRADAKİ HABER