HaberlerGündemBatman’da seyir halindeki temizlik aracı alev aldı

Batman’da seyir halindeki temizlik aracı alev aldı

Batman Beşiri yolu üzerinde seyir halindeki belediye temizlik aracı aniden alev aldı. Yangın nedeni ile araçta maddi hasar oluştu.

Batman’da seyir halindeki temizlik aracı alev aldı

Olay akşam saatlerinde Batman Beşiri karayolunda ek sanayi yakınlarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, seyir halindeki 72 BB 962 plakalı belediye temizlik aracı aniden alev alarak yandı. Araç sürücüsü, Batman’dan Beşiri’ye giderken aracın aniden alev aldığını ve aracı durdurup itfaiye ekiplerine haber verdiğini söyledi. Olay yerine gelen mesai arkadaşları yanan belediye temizlik aracını söndürürken araçta maddi hasar meydana geldi.

Yangın nedeni ile kısa süreliğine cadde trafiğe kapatıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER