HaberlerGündemBatman'da kumar oynayanlara 8 bin TL idari para cezası

Batman'da kumar oynayanlara 8 bin TL idari para cezası

Batman İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, 2 kıraathaneye yapılan baskında kumar oynayan 6 kişiye 8 bin TL idari para cezası verildiği ve kıraathanelerin 30 gün süre ile kapatıldığı belirtildi.

Batman'da kumar oynayanlara 8 bin TL idari para cezası

Açıklamada "Kumar oynatan 2 kıraathaneye yapılan operasyon neticesinde; Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkân Sağlama suçundan toplamda 8 şahıs yakalandığı, kumar oynayan 6 şahsa 8 bin 16 TL idari para cezası uygulandığı ve kumar oynanan işyerlerinin 30 gün süre ile kapatıldığı" kaydedildi.

Açıklamanın devamında, "28 Ocak 2021 tarihinde yapılan çalışma neticesinde, Bina İçinde Muhafaza Altına Alınmış Olan Eşya Hakkında Hırsızlık suçundan olmak üzere toplam 3 dosyadan aranma kaydı olan ve 11 yıl 6 Ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan V.A. isimli şahıs yakalanarak İl Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından cezaevine teslim edildiği" belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER