HaberlerGündemBatman'da kumar oynayanlara 8 bin TL idari para cezası

Batman'da kumar oynayanlara 8 bin TL idari para cezası

Batman İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, 2 kıraathaneye yapılan baskında kumar oynayan 6 kişiye 8 bin TL idari para cezası verildiği ve kıraathanelerin 30 gün süre ile kapatıldığı belirtildi.

Batman'da kumar oynayanlara 8 bin TL idari para cezası

Açıklamada "Kumar oynatan 2 kıraathaneye yapılan operasyon neticesinde; Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkân Sağlama suçundan toplamda 8 şahıs yakalandığı, kumar oynayan 6 şahsa 8 bin 16 TL idari para cezası uygulandığı ve kumar oynanan işyerlerinin 30 gün süre ile kapatıldığı" kaydedildi.

Açıklamanın devamında, "28 Ocak 2021 tarihinde yapılan çalışma neticesinde, Bina İçinde Muhafaza Altına Alınmış Olan Eşya Hakkında Hırsızlık suçundan olmak üzere toplam 3 dosyadan aranma kaydı olan ve 11 yıl 6 Ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan V.A. isimli şahıs yakalanarak İl Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından cezaevine teslim edildiği" belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

İstanbul Valiliği bugün kapanacak yolların listesini paylaştıİstanbul Valiliği bugün kapanacak yolların listesini paylaştıBakan Kurum'dan "kentsel dönüşüme destek" mesajıBakan Kurum'dan "kentsel dönüşüme destek" mesajıDiyarbakır'da bazı güzergahlar trafiğe kapatılacakDiyarbakır'da bazı güzergahlar trafiğe kapatılacakKayseri'de öldürülen iş adamının katil zanlılarından biri Gaziantep’te yakalandıKayseri'de öldürülen iş adamının katil zanlılarından biri Gaziantep’te yakalandıBitlis'te tır ile kamyonet çarpıştı: Bir yaralıBitlis'te tır ile kamyonet çarpıştı: Bir yaralı
SIRADAKİ HABER