HaberlerGündemBatman'da kar nedeniyle kapanan köy yollarını açma çalışmaları devam ediyor

Batman'da kar nedeniyle kapanan köy yollarını açma çalışmaları devam ediyor

Yoğun kar yağışı nedeniyle Batman'a bağlı bazı ilçelerde yolları kapanan onlarca köy ve mezra yolunun açılması için İl Özel İdare ekiplerinin çalışmaları aralıksız sürüyor.

Batman'da kar nedeniyle kapanan köy yollarını açma çalışmaları devam ediyor

Konuya ilişkin Batman İl Özel İdaresi tarafından yapılan açıklamada, "Yaşanan kar yağışlarından dolayı an itibariyle merkez köylerimiz başta olmak üzere; Beşiri, Gercüş ve Hasankeyf ilçelerimizde kapalı yol bulunmamaktadır. Kozluk'ta 7 köy, 21 mezra, Sason'da ise 21 köy, 45 mezrada ekiplerimizin aralıksız ve özverili çalışmaları devam etmektedir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

EGM: Dikkatinizi telefona değil yola verinEGM: Dikkatinizi telefona değil yola verinTürkiye Somali'deki saldırıyı kınadıTürkiye Somali'deki saldırıyı kınadıMalatya’da yarın itibaren “Haftalık Tematik Denetimler” başlanacak Malatya’da yarın itibaren “Haftalık Tematik Denetimler” başlanacakHava sıcaklığı 8 derece düşecekHava sıcaklığı 8 derece düşecekBakan Yardımcısı Demircan: "Bitlis'e daha fazla sahip çıkmamız lazım"Bakan Yardımcısı Demircan: "Bitlis'e daha fazla sahip çıkmamız lazım"
SIRADAKİ HABER