HaberlerGündemBatman'da kar nedeniyle kapanan köy yollarını açma çalışmaları devam ediyor

Batman'da kar nedeniyle kapanan köy yollarını açma çalışmaları devam ediyor

Yoğun kar yağışı nedeniyle Batman'a bağlı bazı ilçelerde yolları kapanan onlarca köy ve mezra yolunun açılması için İl Özel İdare ekiplerinin çalışmaları aralıksız sürüyor.

Batman'da kar nedeniyle kapanan köy yollarını açma çalışmaları devam ediyor

Konuya ilişkin Batman İl Özel İdaresi tarafından yapılan açıklamada, "Yaşanan kar yağışlarından dolayı an itibariyle merkez köylerimiz başta olmak üzere; Beşiri, Gercüş ve Hasankeyf ilçelerimizde kapalı yol bulunmamaktadır. Kozluk'ta 7 köy, 21 mezra, Sason'da ise 21 köy, 45 mezrada ekiplerimizin aralıksız ve özverili çalışmaları devam etmektedir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER