HaberlerGündemBatman'da kar nedeniyle kapanan köy yollarını açma çalışmaları devam ediyor

Batman'da kar nedeniyle kapanan köy yollarını açma çalışmaları devam ediyor

Yoğun kar yağışı nedeniyle Batman'a bağlı bazı ilçelerde yolları kapanan onlarca köy ve mezra yolunun açılması için İl Özel İdare ekiplerinin çalışmaları aralıksız sürüyor.

Batman'da kar nedeniyle kapanan köy yollarını açma çalışmaları devam ediyor

Konuya ilişkin Batman İl Özel İdaresi tarafından yapılan açıklamada, "Yaşanan kar yağışlarından dolayı an itibariyle merkez köylerimiz başta olmak üzere; Beşiri, Gercüş ve Hasankeyf ilçelerimizde kapalı yol bulunmamaktadır. Kozluk'ta 7 köy, 21 mezra, Sason'da ise 21 köy, 45 mezrada ekiplerimizin aralıksız ve özverili çalışmaları devam etmektedir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldı​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldıDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus YazgilGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus Yazgil​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldı
SIRADAKİ HABER