HaberlerGündemBatman’da kaçak kazı yapan iki şüpheli yakalandı

Batman’da kaçak kazı yapan iki şüpheli yakalandı

Batman merkez Çayüstü Köyü Haybena mevkiinde, kaçak kazı yapan 2 şüpheli suçüstü yakalandı.

Batman’da kaçak kazı yapan iki şüpheli yakalandı

Batman Valiliği yaptığı açıklamada, “Merkeze bağlı Çayüstü Köyü Haybena mevkiinde kaçak kazı yapıldığı bilgisi alınması üzerine; Batman İl Jandarma komutanlığı unsurları tarafından kaçak kazı yapılan alana operasyon düzenlenmiş ve kaçak kazı yaptığı tespit edilen iki şüpheli şahıs suçüstü yakalanmıştır.

Yaklaşık 60 metre derinliğindeki kuyuda yapılan kaçak kazıda bir Jeneratör ve kazıda kullanılan çok sayıda malzeme ele geçirilmiştir. Kaçak kazı yapan iki şüpheli şahıs yakalanmış olup, hakkında adli işlem başlatılmıştır." denildi.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER