HaberlerGündemBatman'da inşaat iskelesi çöktü: 1 ölü, 2 yaralı

Batman'da inşaat iskelesi çöktü: 1 ölü, 2 yaralı

Batman merkezde inşaat iskelesinin çökmesi sonucu meydana gelen kazada, bir işçi hayatını kaybetti, 2 işçi de ağır yaralandı.

Batman'da inşaat iskelesi çöktü: 1 ölü, 2 yaralı

Batman'da Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi (TEİAŞ) 16'ncı Batman Bölge Müdürlüğü binasının dış cephe boyası esnasında iskele çöktü.

Güney çevre yolu üzerinde bulunan TEİAŞ binasının dış cephesini boyamak için işçilerin çıktığı iskelenin çökmesi üzerine işçilerden 32 yaşındaki Ali Oğuz hayatını kaybederken isimleri belirlenemeyen 2 işçi de ağır yaralandı.

Olay yerine gelen 112 acil servis ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından yaralı işçiler, Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Yaralıların durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER