HaberlerGündemBatman’da hırsızlık yaptıkları iddiasıyla iki şüpheli tutuklandı

Batman’da hırsızlık yaptıkları iddiasıyla iki şüpheli tutuklandı

Batman İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, bir iş yerinden hırsızlık yaptıkları belirtilen iki şüphelinin çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine teslim edildiği bildirildi.

Batman’da hırsızlık yaptıkları iddiasıyla iki şüpheli tutuklandı

Emniyet açıklamasında, Gap Mahallesi’nde bulunan bir iş yerinde meydana gelen bir plazma televizyon hırsızlığı olayı ile ilgili yapılan çalışmalar neticesinde olayın şüphelisi olduğu tespit edilen 4 suçtan kaydı bulunan S.A. ve 11 suçtan kaydı bulunan S.A. isimli iki şahsın çalıntı televizyon ile birlikte yakalanarak gözaltına alındığı belirtildi.

Televizyonun sahibine edilmiş edildiği kaydedilen açıklamada, şahısların İl Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerin ardından sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edildiği ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER