HaberlerGündemBatman’da FETÖ operasyonu: 4 tutuklama

Batman’da FETÖ operasyonu: 4 tutuklama

Batman Valiliğinden yapılan açıklamada, İl Emniyet Müdürlüğünce FETÖ’nün Batman yapılanması içerisinde faaliyet gösteren şahıslara yönelik operasyon düzenlendiği bildirildi.

Batman’da FETÖ operasyonu: 4 tutuklama

Açıklamada; 2 öğretmen, 4 kamu görevlisi, 3 çeşitli mesleklerde çalışan, bir ihraç edilen emniyet personeli ve bir ev hanımı olmak üzere 4 ilde planlanan operasyonda toplam 10 şüpheli şahsın yakalanarak gözaltına alındığı belirtildi.

Bir şahsın yakalanmasına yönelik çalışmaların ise devam ettiği ifade edilen açıklamada, yakalanan şahıslar hakkında gerekli adli işlemlerin başlatıldığı, 4 şahsın tutuklanarak cezaevine teslim edildiği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

FETÖ'nün TSK yapılanması operasyonunda 56 kişi yakalandıFETÖ'nün TSK yapılanması operasyonunda 56 kişi yakalandıSalgın sürecinin çocuklar üzerindeki travmatik etkileriSalgın sürecinin çocuklar üzerindeki travmatik etkileriDoğu Anadolu Bölgesi illerinde kar yağışı ve soğuk hava etkili oluyorDoğu Anadolu Bölgesi illerinde kar yağışı ve soğuk hava etkili oluyorFETÖ'nün mali yapılanmasına operasyon: 40 gözaltı kararıFETÖ'nün mali yapılanmasına operasyon: 40 gözaltı kararıAfet eğitim seferberliği başlatıldıAfet eğitim seferberliği başlatıldı
SIRADAKİ HABER