HaberlerGündemBatman’da ev baskınında çok sayıda silah ele geçirildi

Batman’da ev baskınında çok sayıda silah ele geçirildi

Batman Valiliği tarafından yapılan açıklamada, Sason ilçesinde bir evde yapılan aramada kaleşnikof, tüfek ve çok sayıda fişek ele geçirildiği bildirildi.

Batman’da ev baskınında çok sayıda silah ele geçirildi

Valilik açıklamasında, Batman İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan çalışmalar neticesinde Sason ilçesinde bir eve baskın düzenlendiği belirtildi.

Baskında yapılan aramada; bir AK-47 kaleşnikof piyade tüfeği, bir mauser marka uzun namlulu piyade tüfeği, 3 av tüfeği, 2 şarjör, 59 7,62 mm fişek ve 7 av tüfeği fişeği ele geçirildiği ifade edilen açıklamada, şüpheli bir şahıs hakkında adli ve idari işlem yapıldığı kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER