HaberlerGündem​Batman’da akrabalar arasında silahlı kavga: 3 yaralı

​Batman’da akrabalar arasında silahlı kavga: 3 yaralı

İki grup arasında alacak-verecek meselesi yüzünden çıkan bıçaklı, sopalı ve silahlı kavgada yaralanan 3 kişi, kaldırıldıkları hastanelerde tedavi altına alındılar.

​Batman’da akrabalar arasında silahlı kavga: 3 yaralı

Olay, saat: 18.30’da Ziya Gökalp Mahallesi Hamidiler Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, akraba oldukları belirtilen iki grup arasında alacak-verecek anlaşmazlığı yüzünden sözlü tartışma çıktı. Tartışma kısa süre sonra yerini silahlı, sopalı ve bıçaklı kavgaya bıraktı. Yaşanan kavgada 3 kişi yaralandı.

Olay yerine gelen polis kavgaya müdahale etti. İsmi öğrenilemeyen yaralılar, şehirdeki çeşitli hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.

Olay ile ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER