HaberlerGündemBatman’da 9 ayrı suçtan aranan cezaevi firarisi şahıs yakalandı

Batman’da 9 ayrı suçtan aranan cezaevi firarisi şahıs yakalandı

Batman Valiliğinden yapılan açıklamada, İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince; hakkında 9 ayrı suçtan aranma kaydı bulunan cezaevi firarisi F Ç. isimli şahsın yapılan operasyonla yakalandığı belirtildi.

Batman’da 9 ayrı suçtan aranan cezaevi firarisi şahıs yakalandı

Valilik açıklamasında, “Hakkında; Hükümlü ve Tutuklunun Kaçması, Suç Eşyasının Satın Alınması veya Kabul Edilmesi, Kamu Kurum ve Kuruluşlarındaki Eşya Hakkında Hırsızlık, Konut Dokunulmazlığını İhlal ve Hırsızlık suçlarından hakkında 5 yıl kesinleşmiş ceza kararı bulunan F.Ç. isimli şahıs; Jandarmada yapılan adli işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak, Batman Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir.” Denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER