HaberlerGündemBatman’da 71 kilo uyuşturucu ele geçirildi, 5 kişi tutuklandı

Batman’da 71 kilo uyuşturucu ele geçirildi, 5 kişi tutuklandı

Batman’da uyuşturucu ticareti yaptıkları belirtilen şahıslara yönelik düzenlenen 3 ayrı operasyonda 71 kilo uyuşturucu maddesi ele geçirilirken, olayla ilgili gözaltına alınan 7 şüpheliden 5’i tutuklandı.

Batman’da 71 kilo uyuşturucu ele geçirildi, 5 kişi tutuklandı

Batman İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslara yönelik 3 ayrı operasyon düzenlendiği bildirildi.

Operasyonlarda; 71 kilogram kubar esrar maddesi, toplam ağırlığı 488 gram olan 92 paket satışa hazır kubar esrar maddesi, 100 gram kenevir tohumu, uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen 420 TL para, bir ruhsatsız pompalı tüfek, 7 dolu fişek ve bir hassas terazi ele geçirildiği belirtildi.

Yapılan operasyonlar neticesinde uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti suçundan yakalanarak mevcutlu olarak adli makamlara sevk edilen 2 şüphelinin adli kontrol şartı ile tutuksuz yargılanmak üzere serbest kaldığı, 5 şüphelinin ise tutuklanarak cezaevine teslim edildiği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER