HaberlerGündemBatman'da 6 kilo esrar, çok sayıda uyuşturucu hap ele geçirildi

Batman'da 6 kilo esrar, çok sayıda uyuşturucu hap ele geçirildi

Kent merkezinde uyuşturucu ticareti yaptıkları belirtilen şahıslara yönelik düzenlenen operasyonda 6 kilo 190 gram esrar, 15 uyuşturucu hap ele geçirildiği bildirildi.

Batman'da 6 kilo esrar, çok sayıda uyuşturucu hap ele geçirildi

Batman İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, uyuşturucu madde ticareti yapan ve kullanan şahıslara yönelik çalışma yapıldığı belirtildi.

Açıklamada, Korik Mahallesi'nde bulunan adreste yüklü miktarda uyuşturucu madde olduğunun tespit edilmesi üzerine ikamette yapılan aramada; 6 Kilo 190 gram kubar esrar maddesi, 15 ecstasy uyuşturucu hap, bir hassas terazi, çok sayıda uyuşturucu madde paketlemede kullanılan şeffaf poşet ve bir ruhsatsız tabanca ele geçirildiği ifade edildi.

Olayda biri Uyuşturucu Madde Ticareti suçu kapsamında aranan olmak üzere 2 şüphelinin yakalandığı kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER