HaberlerGündemBatman’da 2 trafo, bir elektrik panosu yandı

Batman’da 2 trafo, bir elektrik panosu yandı

Batman’da üç ayrı noktada aşırı yüklenmeden dolayı 2 trafo ve bir elektrik panosu yanarak kullanılmaz hale geldi.

Batman’da 2 trafo, bir elektrik panosu yandı

Edinilen bilgiye göre, dün gece ve bu sabah saatlerinde Yeni ve Çamlıca Mahallesi’nde 2 trafo ile İkiztepe köyünde bir elektrik panosu aşırı yüklenmeden kaynaklı yandı. Korkuya neden olan yangınlara itfaiye ekipleri müdahalede bulundu. Yangınlar kısa sürede söndürülürken, 2 trafo ve bir elektrik panosu yangın nedeniyle kullanılmaz hale geldi.

Batman Dicle Elektrik İl Müdürlüğüne bağlı ekiplerin, söz konusu mahallelerdeki trafo ve elektrik panosunun onarım çalışmalarına başladığı bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER