HaberlerGündemBatman’da 2 trafo, bir elektrik panosu yandı

Batman’da 2 trafo, bir elektrik panosu yandı

Batman’da üç ayrı noktada aşırı yüklenmeden dolayı 2 trafo ve bir elektrik panosu yanarak kullanılmaz hale geldi.

Batman’da 2 trafo, bir elektrik panosu yandı

Edinilen bilgiye göre, dün gece ve bu sabah saatlerinde Yeni ve Çamlıca Mahallesi’nde 2 trafo ile İkiztepe köyünde bir elektrik panosu aşırı yüklenmeden kaynaklı yandı. Korkuya neden olan yangınlara itfaiye ekipleri müdahalede bulundu. Yangınlar kısa sürede söndürülürken, 2 trafo ve bir elektrik panosu yangın nedeniyle kullanılmaz hale geldi.

Batman Dicle Elektrik İl Müdürlüğüne bağlı ekiplerin, söz konusu mahallelerdeki trafo ve elektrik panosunun onarım çalışmalarına başladığı bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Türkiye ile Yunanistan arasında istikşafi görüşmeler bugün başlıyorTürkiye ile Yunanistan arasında istikşafi görüşmeler bugün başlıyorSavunma Sanayii Başkanı Demir'den "ASELSAT 3U Küp Uydusu" açıklamasıSavunma Sanayii Başkanı Demir'den "ASELSAT 3U Küp Uydusu" açıklamasıMeteorolojiden 4 bölge için fırtına uyarısıMeteorolojiden 4 bölge için fırtına uyarısıİletişim Başkanı Altun'dan Batı'ya PKK mesajıİletişim Başkanı Altun'dan Batı'ya PKK mesajıŞanlıurfa'da kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulunduŞanlıurfa'da kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulundu
SIRADAKİ HABER