HaberlerGündemBatman’da 102 düzensiz göçmen yakalandı

Batman’da 102 düzensiz göçmen yakalandı

Batman Valiliğinden yapılan açıklamada, kentte 72 Afganistan, 16 Pakistan ve 14 Bangladeş uyruklu olmak üzere toplam 102 göçmen yakalandığı bildirildi.

Batman’da 102 düzensiz göçmen yakalandı

Valilik açıklamasında, jandarma tarafından Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele kapsamında yapılan çalışmalar neticesinde Kozluk ve merkez ilçeleri mülki sınırları içerisinde 72 Afganistan, 16 Pakistan ve 14 Bangladeş uyruklu olmak üzere toplam 102 göçmen yakalandığı belirtildi.

Haklarında gerekli adli ve idari işlemlerinin yapılmasının ardından şahısların Batman İl Göç İdaresine teslim edildiği ifade edilen açıklamada, söz konusu yakalamalar sonucunda konuyla ilişkili bir şahıs hakkında adli işlem yapıldığı kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER