HaberlerGündemBatı bölgelerde fırtına bekleniyor

Batı bölgelerde fırtına bekleniyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yarınEge, Marmara, Batı Akdeniz’in iç kesimleri ve Batı Karadeniz’de kuvvetli rüzgar ve fırtınanın beklendiğini açıkladı.

Batı bölgelerde fırtına bekleniyor

Meteorolojiden yapılan uyarıya göre, bu gece saatlerinden itibaren Kıyı Ege’den başlayarak yarın (Pazartesi) Ege, Marmara, Batı Akdeniz’in iç kesimleri ve Batı Karadeniz’de güneyli yönlerden kuvvetli rüzgar ve fırtına (60-90 km/sa, yüksek kesimlerde 90-120 km/sa) bekleniyor.

Yarın akşam saatlerinde Kıyı Ege’den başlayarak zamanla diğer bölgelerde de fırtınanın etkisini kaybedeceği tahmin ediliyor.

Fırtınanın oluşturabileceği ulaşımda aksamalar, soba ve doğalgaz kaynaklı zehirlenmeler, çatı uçması gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.

İLGİLİ HABERLER

Siyonistler şubat ayında Kudüs'te 100 Filistinliyi alıkoydu 16 ev ve işyerini yıktıSiyonistler şubat ayında Kudüs'te 100 Filistinliyi alıkoydu 16 ev ve işyerini yıktıDiyanet-Sen Batman Şube Başkanlığından uyarı: Kur’an-a hürmet gösterilmeliDiyanet-Sen Batman Şube Başkanlığından uyarı: Kur’an-a hürmet gösterilmeliArdahan'ın Göle ilçesinde termometreler eksi 24'ü gösterdiArdahan'ın Göle ilçesinde termometreler eksi 24'ü gösterdiMart ayı burs ve kredi ödemeleri hesaplara yatırılmaya başlandıMart ayı burs ve kredi ödemeleri hesaplara yatırılmaya başlandıAİÇÜ ile Ağrı Valiliği arasında 'İş Birliği Protokolü' imzalandıAİÇÜ ile Ağrı Valiliği arasında 'İş Birliği Protokolü' imzalandı
SIRADAKİ HABER