HaberlerGündemBaşkan Ziyrek Minik Güreşçiyi Kutladı

Başkan Ziyrek Minik Güreşçiyi Kutladı

Sivas’ta yapılan 11-13 yaş Minikler Serbest Grup Müsabakalarında 29 kiloda mindere çıkan Furkan Gökçe, kilosunda ikinci oldu.

Başkan Ziyrek Minik Güreşçiyi Kutladı
Sivas’ta yapılan 11-13 yaş Minikler Serbest Grup Müsabakalarında 29 kiloda mindere çıkan Furkan Gökçe, kilosunda ikinci oldu.

İkincilik madalyasıyla Kahramanmaraş’ta yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanan minik Furkan’ı makamında ağırlayan Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, Erzurum ve Oltu’yu en iyi şekilde temsil eden minik Furkan’ı büyük bir memnuniyetle karşıladı.

Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, “Ata sporumuz güreşi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil eden Furkan’ı ve emeği geçenleri yürekten kutluyorum” derken her zaman spor ve sporcuların yanında olduğunu kaydetti.

Minik Furkan’ı başarısından dolayı kutlayan Ziyrek, minik pehlivana harçlık verdi. Güreş Antrenörü Erturan Ay ve İlçe Spor Müdürü Lokman Güney’e de teşekkür eden Başkan Ziyrek, bu tür başarıların elde edilmesi için her zaman destek vereceğini söyledi.

İLGİLİ HABERLER

Şanlıurfa Valiliğinden Tel Abyad'daki patlamaya ilişkin açıklamaŞanlıurfa Valiliğinden Tel Abyad'daki patlamaya ilişkin açıklamaÇanta içerisinde çok sayıda tarihi eser ele geçirildiÇanta içerisinde çok sayıda tarihi eser ele geçirildiMARSU’dan su borcu yapılandırılması için son hafta uyarısıMARSU’dan su borcu yapılandırılması için son hafta uyarısıFETÖ'nün "izdivaç yapılanması" operasyonunda 11 şüpheli yakalandıFETÖ'nün "izdivaç yapılanması" operasyonunda 11 şüpheli yakalandıTütün deposunda çıkan yangın maddi zarara neden olduTütün deposunda çıkan yangın maddi zarara neden oldu
SIRADAKİ HABER