HaberlerGündemBaşkan Yardımcısı Çağlar"dan Kızılay"a Teşekkür Ziyareti

Başkan Yardımcısı Çağlar"dan Kızılay"a Teşekkür Ziyareti

Sivas Belediyesi Başkan Yardımcısı Hasan Çağlar, İl Emniyet Müdürü Selçuk Kızılay’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Yardımcısı Çağlar"dan Kızılay"a Teşekkür Ziyareti
Sivas Belediyesi Başkan Yardımcısı Hasan Çağlar, İl Emniyet Müdürü Selçuk Kızılay’ı makamında ziyaret etti.

5. Uluslararası Muhsin Yazıcıoğlu Bisiklet Turnuvası kapsamında vermiş oldukları desteklerden ötürü Emniyet Müdürü Selçuk Kızılay’a teşekkür ziyaretinde bulunan Çağlar’a, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Yardımcısı Murat Ağiş ve Tören Organizasyon Birim Sorumlusu Mustafa Bozkurt’da eşlik etti.

Ziyarette konuşan Başkan Yardımcısı Çağlar, “Bildiğiniz üzere Muhsin Yazıcıoğlu Bisiklet Turnuvasının 5’incisini düzenledik. Bu yıl ki turnuva çok büyük beğeni topladı. Çünkü tüm kurumlar üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirdi. Emniyet, jandarma ve zabıta personelimiz çok güzel organize oldu ve birlikte güzel bir çalışmaya imza attılar. Sizin nezdiniz de emniyet müdürlüğü personeline teşekkür etmek istedik. Çünkü en küçük bir aksama olmadan turnuvayı tamamladık. Verdikleri hizmetlerden dolayı tüm emniyet camiasına teşekkür ediyoruz. İnşallah gelecek yıl hem biz, hem de diğer kurumlarımız daha profesyonel bir çalışmaya imza atarız” dedi.

Emniyet Müdürü Kızılay ise; “Belediyemizin yaptığı her etkinliğe sonsuz desteğimiz var. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da olacak. Bir de Muhsin Yazıcıoğlu’nun ismi ile yapılınca daha da anlamlı oluyor. İnşallah devamı da gelir. Biz zaten bu görevleri üstümüze vazife olarak yapıyoruz ama sizin bu şekilde bizi tebrik etmeniz, teşekkür etmeniz bizi motive ediyor. O yönüyle düşünmeniz bile yeterli. Ben teşkilatım adına böyle bir ziyareti yaptınız için teşekkür ederim. Aslında bunlar vefa örneği. Bu yönüyle değerlendirilmesi çok güzel” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERLER

​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldı​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldıDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus YazgilGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus Yazgil​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldı
SIRADAKİ HABER