HaberlerGündemBaşkan Vekili Aslan esnaf buluşmalarını sürdürüyor

Başkan Vekili Aslan esnaf buluşmalarını sürdürüyor

Van'ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, ilçe genelinde esnaf buluşmalarına devam ediyor.

Başkan Vekili Aslan esnaf buluşmalarını sürdürüyor

Sorunları tespit etmek, talep ve önerileri dinlemek için esnafla buluşan Başkan V. Sinan Aslan, bu kez de Bahçıvan Mahallesi Türkoğlu 1'inci Sokak esnafıyla bir araya geldi.

Aslan, esnaflara hem hâl hatır sordu hem bol kazançlar diledi hem de istek ve şikayetleri dinledi. Esnaf, salgın sürecinden kaynaklı yaşadıkları sorunları dile getirirken sokağın daha iyi aydınlatmasını, sık sık yaşanan elektrik kesintilerine çözüm bulunmasını, trafik ve park sorununun giderilmesini istediler.

“Esnaflarımızın sıkıntı ve dertlerini yerinde dinliyoruz”

Sorunları çözmek için elbirliğiyle yoğun bir şekilde çalıştıklarını ifade Aslan, şöyle konuştu:

"Esnafımızın dertlerini, sıkıntılarını yerinde dinliyoruz. Amacım esnafımızla buluşarak sıkıntı ve talepleri yerinde görmek. Esnafımızın sokakla ilgili talepleri var. Biz de bunları değerlendireceğiz. Uygulanabilir talepleri karşılayacağız. Esnafımız zor bir süreç geçiriyor. Bu durumda esnafımızın yanında hem moral vermek istiyoruz hem öneri ve talepleri dinliyoruz."

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER