HaberlerGündemBaşkan Tuna, Berberlerle İstişare Toplantısı Yaptı

Başkan Tuna, Berberlerle İstişare Toplantısı Yaptı

Sincan Belediyesi, Sincan Kültür Evinden berberleri ağırladı.

Başkan Tuna, Berberlerle İstişare Toplantısı Yaptı
Sincan Belediyesi, Sincan Kültür Evinden berberleri ağırladı.

Sincan Belediyesi, istişare toplantıları geleneğini Sincanlı berberleri misafir ederek sürdürmeye devam ediyor. Sincan Kültür Evi’nde düzenlenen bilgilendirmeye toplantısına; Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu Genel Başkanı Bayram Karakaş, Haber Türk Ankara Temsilcisi Erkan Şen ve Sincanlı berberler katıldı. Toplantının ev sahipliğini yapan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna Sincan’ın kısa, orta ve uzun vadeli projeleri ile ilgili bir sunumla berberleri bilgilendirdi. Sincan’a dair onca projeyi direk Başkan Tuna’nın ağzından dinleyen Sincanlı berberlerin projelere olan beğeni ve memnuniyeti gözlerden kaçmadı. Karşılıklı fikir alış verişi ile genişleyen toplantıda Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna büyük bir dikkatle Sincan’ın gelişimi için sunulan bütün önerileri değerlendirdi.

“Bu şehri birlikte yönetiyoruz” diyerek sivil yapılanmanın önemine değinen Başkan Tuna, “İstişare toplantılarımızda her zaman Sincan’ımız için en doğru adımları belirleyip, beklentiler odağında insanımız için yenilikler ortaya koymaya çaba gösteriyoruz. Bu bizim belediyecilik anlayışımızın bir yansımasıdır. Periyodik olarak tekrarladığımız benzeri programlarla yapılan ve yapılacak çalışmalarımızı anlatıp önerileri dinliyoruz. Sincan’ımız için son derece faydalı olduğuna inandığımız bilgi alışverişi nitelikli toplantılarımız farklı kurum ve kuruluşların katılımlarıyla aralıklarla devam edecektir” dedi.

Sincan’ı Ankara’nın en sorunsuz ilçelerinden bir haline getiren Başkan Tuna’ya teşekkür eden Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu Genel Başkanı Bayram Karakaş, “Dürüst, adil ve şeffaf belediyecilik anlayışıyla gerek Belediyeyle gerekse birimlerle sorunsuz bir şekilde çalışmalar yürütüyoruz. Sincan Şehremini Başkan Tuna’ya tüm hizmetleri için teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu Genel Başkanı Bayram Karakaş Osmanlı’nın son döneminde belediye başkanlarının sıfatı olan “şehremini” ifadesini Başkan Tuna için kullanarak sık sık saygı ve muhabbetlerini dile getirdi.

İLGİLİ HABERLER

Kışın soğuğunda evlat nöbeti devam ediyorKışın soğuğunda evlat nöbeti devam ediyorElâzığ İl Sağlık Müdürlüğü Covid-19 aşı bilgilendirme masası kurduElâzığ İl Sağlık Müdürlüğü Covid-19 aşı bilgilendirme masası kurduAdıyaman'da kapalı köy yollarını açma çalışmaları devam ediyorAdıyaman'da kapalı köy yollarını açma çalışmaları devam ediyorKar yağışının ardından oluşan kartpostallık kareler havadan görüntülendiKar yağışının ardından oluşan kartpostallık kareler havadan görüntülendiGaziantep’in deprem master planı hazırlandıGaziantep’in deprem master planı hazırlandı
SIRADAKİ HABER