HaberlerGündemBaşkan Arıkan Bel Fıtığı Ameliyatı Oldu

Başkan Arıkan Bel Fıtığı Ameliyatı Oldu

Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, bel fıtığı ameliyatı oldu

Başkan Arıkan Bel Fıtığı Ameliyatı Oldu
Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, bel fıtığı ameliyatı oldu

ÇÜ Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Başhekimliği'nden yapılan açıklamaya göre, nüks bel fıtığı nedeniyle bir süredir tedavi gören Arıkan'a, yapılan tetkikler neticesinde bugün Beyin Cerrahi Anabilim Dalı tarafından bel fıtığı ameliyatı gerçekleştirildi. Arıkan'ın durumunun iyi olduğu ve en kısa zaman içerisinde görevinin başına döneceği belirtildi.

Arıkan'ın bu rahatsızlığı dışında başka herhangi hayati önemde bir rahatsızlığının bulunmadığı, gerçekleştirilen ameliyatın da son derece başarılı olduğu kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Van’da su sayaçlarını çaldığı iddiasıyla 4 kişi tutuklandıVan’da su sayaçlarını çaldığı iddiasıyla 4 kişi tutuklandıTürkiye'de ilk defa sosyal medya federasyonu kurulduTürkiye'de ilk defa sosyal medya federasyonu kuruldu2021 yılının ilk enflasyon raporu açıklandı2021 yılının ilk enflasyon raporu açıklandıGenç kız babası tarafından silahla vurularak öldürüldüGenç kız babası tarafından silahla vurularak öldürüldüSalgın balık fiyatlarını da etkilediSalgın balık fiyatlarını da etkiledi
SIRADAKİ HABER