HaberlerGündemBaşkan Altungün"den Esnafa Ziyaret

Başkan Altungün"den Esnafa Ziyaret

Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, esnaf ve halkla kucaklaşmaya devam ediyor.

Başkan Altungün"den Esnafa Ziyaret
Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, esnaf ve halkla kucaklaşmaya devam ediyor.

Kuşadası’nın beldeleri ve köyleri dahil olmak üzere tüm esnafla görüşen Başkan Altungün, son olarak Kuşadası çarşılarında gezdi, halkın ve esnafın sorunlarını dinledi.

Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, başkan yardımcıları, belediye müdürleri ve belediye meclis üyeleriyle birlikte çarşı esnafına ziyaretlerde bulunuyor. İlk olarak Belediye çevresi, Sabucalı Sokak ve Sağlık Caddesi’nde esnafı ziyaret eden ve tek tek görüşen Başkan Altungün, onların sorunlarını dinledi. “Kuşadası’nı birlikte yönetiyoruz” sloganıyla ziyaretlerini sürdürecek olan ve tüm mahalleler ile beldelerdeki esnafa ulaşacak olan Başkan Altungün, "4,5 yıla yakın görev süremiz boyunca halktan kopuk belediye anlayışını ortadan kaldırdık. Göreve geldiğimiz andan itibaren belediye yönetimi olarak iyi günde de kötü günde de her zaman vatandaşın ve esnafın yanında olduk. Bu anlayışımız hiçbir zaman değişmeyecek" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Doğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus YazgilGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus Yazgil​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladı
SIRADAKİ HABER