HaberlerGündemBaşkan Açıkgöz: Türkiye 11 yıl önce okyanusta rotasını kaybeden gemi gibiydi

Başkan Açıkgöz: Türkiye 11 yıl önce okyanusta rotasını kaybeden gemi gibiydi

AK Parti Yozgat İl Başkanı Fahri Açıkgöz, Türkiye’nin 11 yıl önce okyanusta rotasını kaybeden bir gemi gibi yol almaya çalıştığını belirterek, yarınların bugünden daha iyi olacağını söyledi.

Başkan Açıkgöz: Türkiye 11 yıl önce okyanusta rotasını kaybeden gemi gibiydi
AK Parti Yozgat İl Başkanı Fahri Açıkgöz, Türkiye’nin 11 yıl önce okyanusta rotasını kaybeden bir gemi gibi yol almaya çalıştığını belirterek, yarınların bugünden daha iyi olacağını söyledi.

    Başkan Açıkgöz, ülkenin sıkıntılı bir sürecin içerisinden geçtiğini ülke toprakları üzerinde yaşayan herkesin birbirine daha fazla kenetlenmesi gerektiğini kaydetti. Başkan Açıkgöz beraberinde il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Yozgat 100. Yıl Sanayi Sitesini ziyaret ederek esnaflarla işleri hakkında sohbet etti.

    Açıkgöz, Türkiye’nin AK Parti iktidarı ile ekonomik ve sosyal anlamda büyük bir gelişim süreci içerisine girdiğini ifade ederek, "Ülkemiz, 11 yıl önce tabiri caizse okyanusta rotasını kaybeden gemi gibi sağa sola savrularak yol almaya çalışıyordu. Ta ki geminin kaptanlığına Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan geçene kadar. Çok şükür ülkemiz dünün Türkiye’si değil." dedi.

    AK Parti iktidarı döneminde kamu ve özel yatırımlarının arttığını söyleyen Açıkgöz, "Ülkemizde ulaşımdan, sağlığa, eğitimden sanayiye devlet ve özel müteşebbislerin yatırımları ile cumhuriyet tarihinde devrim niteliği taşıyan yatırımları hep birlikte heyecanla izliyoruz. Şuan sıkıntılı bir sürecin içerisinden geçiyoruz. Bu süreçte vatan toprağı üzerinde yaşayan 76 milyon vatandaşımızla birbirimize kenetlenerek yarınımıza daha güvenle bakmalıyız. Bugün gelinen noktada belki eksiklikler olabilir ama esnafımız, çiftçimiz, memurumuz ve işçimiz AK Parti iktidarı döneminde ev sahibi oldu. Otomobilini aldı. Çiftçimiz traktörünü yine bizim iktidarımızla yeniledi. Ülkemiz güven ortamına 11 yıllık AK Parti iktidarı ile kavuştu. İnşallah Türkiye’mizin 100. Kuruluş yıldönümü olan 2023 ülkemiz dünya ülkeleri arasında en gelişmiş ilk 3 ülke arasında yerini alacaktır." diye konuştu.

    Sanayi esnafı da ziyaretlerinden dolayı Başkan Açıkgöz ve parti üyelerine teşekkür ederek bu tür ziyaretlerin daha sık yapılmasını istedi.

İLGİLİ HABERLER

Konya Büyükşehir Belediyesi 50 zabıta memuru alacakKonya Büyükşehir Belediyesi 50 zabıta memuru alacakKuvvetli buzlanma, don ve çığ tehlikesi uyarısıKuvvetli buzlanma, don ve çığ tehlikesi uyarısıDışişleri Bakanlığından Yunanistan'a "İyon Denizi" tepkisiDışişleri Bakanlığından Yunanistan'a "İyon Denizi" tepkisiİzmir'de art arda depremler yaşandıİzmir'de art arda depremler yaşandıKarda mahsur kalan çobanlar ve koyun sürüsü kurtarıldıKarda mahsur kalan çobanlar ve koyun sürüsü kurtarıldı
SIRADAKİ HABER