HaberlerGündemBaşarılı Sporcular Vali Küçük"ü Ziyaret Etti

Başarılı Sporcular Vali Küçük"ü Ziyaret Etti

Özel Sporcular Türkiye Atletizm Şampiyonasında başarılı olan sporcular Karabük Valisi İzzettin Küçük’ü ziyaret ettiler.

Başarılı Sporcular Vali Küçük"ü Ziyaret Etti
Özel Sporcular Türkiye Atletizm Şampiyonasında başarılı olan sporcular Karabük Valisi İzzettin Küçük’ü ziyaret ettiler.

24-26 Mayıs 2013 tarihleri arasında Denizli’de yapılan Özel Sporcular Türkiye Atletizm Şampiyonasında Türkiye birincisi olan Nurdan Çiydem ve Türkiye ikincisi olan Sinan Ablaş, 24-26 Mayıs 2013 tarihleri arasında Artvin’de yapılan Özel Sporcular Türkiye Masa Tenisi Şampiyonasında Türkiye birincisi olan Mustafa Duduoğlu, antrenörleri Ayten Köse ile Gençlik ve Spor Bakanlığınca “Kuşaklar Buluşuyor” İnceleme-Araştırma ve Belgeleme Yarışmasında Karabük Birincisi olan Samet Karataş ve Çekiç Atma branşında Karabük’ü yarışmalarda temsil eden Orhan Çakır, beraberlerinde Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Abdülkadir Çetin ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Durmuş Ali Daldallı ile birlikte Vali İzzettin Küçük’ü ziyaret ettiler. Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali İzzettin Küçük, başarılı sporcuları kutlayarak, “Elde ettiğiniz dereceler küçümsenecek bir derece değil. Türkiye birinciliği ve ikinciliği almak büyük bir iştir. Emek, sabır, gayretli çalışma ve inanç ister. Sizler inanmışsınız, çalışmışsınız ve başarmışsınız. Hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum” dedi.

Başarılı sporcularla ve öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali İzzettin Küçük, ziyaretin sonunda sporculara çeşitli hediyeler takdim etti.

İLGİLİ HABERLER

Birbirlerini bıçakladıkları iddia edilen karı-koca hayatını kaybettiBirbirlerini bıçakladıkları iddia edilen karı-koca hayatını kaybettiSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulunduSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulunduTürkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiTürkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiİstanbul'da beklenen kar yağışı başladıİstanbul'da beklenen kar yağışı başladı28 Şubat mağdurlarından Zekiye Yağmurcu vefat etti28 Şubat mağdurlarından Zekiye Yağmurcu vefat etti
SIRADAKİ HABER