HaberlerGündemBaşarılı güreşçilerden Belediyeye ziyaret

Başarılı güreşçilerden Belediyeye ziyaret

Kozan Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü güreşçileri Yozgat ilinde katıldıkları güreş müsabakalarında çeşitli dereceler elde ettiler. Bu öğrencilerden Kozan Endüstri Meslek Lisesi öğrencisi Önder Akkurt 75 kiloda Türkiye 9. olurken yine Kozan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden Yaşar Ali Yıldız 100 kiloda Türkiye 9.'luk derecelerini elde ettiler. Adıyaman ilinde gerçekleşen Minikler Bölge Şampi

Başarılı güreşçilerden Belediyeye ziyaret
Kozan Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü güreşçileri Yozgat ilinde katıldıkları güreş müsabakalarında çeşitli dereceler elde ettiler.

Bu öğrencilerden Kozan Endüstri Meslek Lisesi öğrencisi Önder Akkurt 75 kiloda Türkiye 9. olurken yine Kozan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden Yaşar Ali Yıldız 100 kiloda Türkiye 9.'luk derecelerini elde ettiler.

Adıyaman ilinde gerçekleşen Minikler Bölge Şampiyonası'na katılan Yunus Emre Orta Okulu öğrencilerinden İsa Cengiz 30 kiloda 5. olarak Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Turnuvalar sonunda ödülleri ile birlikte ilçeye dönen öğrenciler Kozan Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Oğuz Cengiz ve Yunus Emre Ortaokulu Müdürü Reşit Cömert ile beraber Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Söğüt’ü makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yardımcısı Söğüt dereceye giren öğrencileri tebrik ederken ata sporumuz olan güreşin yaşatılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Hasta kadın için belediye ekipleri harekete geçtiHasta kadın için belediye ekipleri harekete geçtiRuhsatsız silah ve uyuşturucu operasyonunda 5 kişi yakalandıRuhsatsız silah ve uyuşturucu operasyonunda 5 kişi yakalandıDİSKİ, donan şebekelere müdahale ettiDİSKİ, donan şebekelere müdahale ettiHabur Sınır Kapısında binlerce kaçak sigara ve yüzlerce cep telefonu ele geçirildiHabur Sınır Kapısında binlerce kaçak sigara ve yüzlerce cep telefonu ele geçirildiElâzığ Valisi depremzedeleri ziyaret ettiElâzığ Valisi depremzedeleri ziyaret etti
SIRADAKİ HABER