HaberlerGündemBaşar Ve Yeni Yönetim, Vali Yılmaz"ı Ziyaret Etti

Başar Ve Yeni Yönetim, Vali Yılmaz"ı Ziyaret Etti

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BTB) Başkanı Yılmaz Başar ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Nurettin Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Başar Ve Yeni Yönetim, Vali Yılmaz"ı Ziyaret Etti
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BTB) Başkanı Yılmaz Başar ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Nurettin Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BTB) Başkanı Yılmaz Başar, Başkan Yardımcısı Rahim Demirel, Meclis Başkan Yardımcısı Süleyman Candan ve Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Gürcan, Vali Nurettin Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler. Vali Yılmaz ziyarette yaptığı konuşmada, “Oda başkanları Burdur’da güzel bir ortam oluşturdu. Tabi ki bu zor bir görev. Sürekli bir değişimin, gelişimin içerisindeyiz. Gelişim içerisinde hem sanayi, hem ticaret hem de turizm var. Bunlar Burdur’un önemli atılımları” diye konuştu.

BTB Başkanı Yılmaz Başar ise, kentte tüm sivil toplum kuruluşları, kamu kurum ve kuruluşlarıyla ortak hareket etmek istediklerini belirterek, Burdur’un geleceği için her türlü projeye destek vermeye hazır olduklarını ifade etti.

İLGİLİ HABERLER

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'a saldırı soruşturmasında yeni gelişmeGelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'a saldırı soruşturmasında yeni gelişmeDEAŞ operasyonunda 3 gözaltıDEAŞ operasyonunda 3 gözaltıBalıkesir'de yapılan asayiş uygulamalarında 26 kişi gözaltına alındıBalıkesir'de yapılan asayiş uygulamalarında 26 kişi gözaltına alındıYolcu otobüsünde uyuşturucu madde ele geçirildiYolcu otobüsünde uyuşturucu madde ele geçirildiTürkiye'de Covid-19 nedeni ile 153 kişi vefat etti, 6 bin 289 yeni vaka tespit edildiTürkiye'de Covid-19 nedeni ile 153 kişi vefat etti, 6 bin 289 yeni vaka tespit edildi
SIRADAKİ HABER