HaberlerGündemBartın açıklarında Rus gemisi battı

Bartın açıklarında Rus gemisi battı

Bartın İnkumu açıklarında Rus bandıralı bir kuru yük gemisinin battığı, mahsur kalanları kurtarmak için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Bartın açıklarında Rus gemisi battı

Bartın Valisi Sinan Güner, İnkumu açıklarında Rus bandıralı bir kuru yük gemisinin battığını açıkladı.

Şu anda gemide 15 kişinin olduğu, filikalarda mahsur kaldığı bilgisini olduğunu aktaran Güner, "Bartın limanında bulunan bütün gemileri kurtarma çalışması için bölgeye göndereceğiz. Şu anda bir ölü veya filikaların battığına dair bir haber yok. Hava şartları kötü, kurtarma ekipleri de çıkmakta zorlanıyor." dedi.

Batan geminin bir kısmının deniz yüzeyinde kaldığı görüldü.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER