HaberlerGündemBartın açıklarında Rus gemisi battı

Bartın açıklarında Rus gemisi battı

Bartın İnkumu açıklarında Rus bandıralı bir kuru yük gemisinin battığı, mahsur kalanları kurtarmak için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Bartın açıklarında Rus gemisi battı

Bartın Valisi Sinan Güner, İnkumu açıklarında Rus bandıralı bir kuru yük gemisinin battığını açıkladı.

Şu anda gemide 15 kişinin olduğu, filikalarda mahsur kaldığı bilgisini olduğunu aktaran Güner, "Bartın limanında bulunan bütün gemileri kurtarma çalışması için bölgeye göndereceğiz. Şu anda bir ölü veya filikaların battığına dair bir haber yok. Hava şartları kötü, kurtarma ekipleri de çıkmakta zorlanıyor." dedi.

Batan geminin bir kısmının deniz yüzeyinde kaldığı görüldü.

İLGİLİ HABERLER

CHP'li Sancar partisinden istifa ettiCHP'li Sancar partisinden istifa ettiMESOB Başkanı Keskin: "Market zincirleri küçük esnafı bitirme noktasına getirmiş"MESOB Başkanı Keskin: "Market zincirleri küçük esnafı bitirme noktasına getirmiş"Altun'dan CHP'ye "başörtüsü" hatırlatması: Yıllarca inanç özgürlüğünü kısıtladınızAltun'dan CHP'ye "başörtüsü" hatırlatması: Yıllarca inanç özgürlüğünü kısıtladınızGrevin odağındaki Maltepe BelediyesiGrevin odağındaki Maltepe BelediyesiKültür ve Turizm Bakanlığı: 412 eser Türkiye'ye getirildiKültür ve Turizm Bakanlığı: 412 eser Türkiye'ye getirildi
SIRADAKİ HABER