HaberlerGündemBalıklıgöl'de akşam ezanıyla birlikte kuşların muhteşem gösterisi

Balıklıgöl'de akşam ezanıyla birlikte kuşların muhteşem gösterisi

Şanlıurfa'da hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında,Şanlıurfa'nın simgesi Balıklıgöl'de, akşam ezanının okunmasıyla birlikte kuşlar gökyüzünde süzüldü.

Balıklıgöl'de akşam ezanıyla birlikte kuşların muhteşem gösterisi

İçişleri Bakanlığı tarafından Coronavirus (Covid-19) salgını ile mücadele kapsamında uygulanan hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması devam ediyor.

Şanlıurfa’yı gezmek için gelen yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilk adresi olan Balıklıgöl, Coronavirus ile mücadele kapsamında uygulanan sokağa çıkma yasağından dolayı bugünde boş kaldı.

Balıklıgöl’ün boş kalmasını fırsat bilen kediler, platoda dolaşırken akşam ezanının okunması ile birlikte gökyüzünde uçan kuşlar kartpostallık görüntüler oluşturdu.

Balıklıgöl;  Hazreti İbrahim’in doğduğu mağara, Hazreti İbrahim’in Nemrut tarafından ateşe atıldığı Ayn Zeliha Gölü ve Üstad Bediüzzaman Said Nursi’nin vefat ettiği zaman ilk gömüldüğü kabriyle her yıl yüz binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlıyor.

İLGİLİ HABERLER

İstanbul barajlarındaki doluluk oranı yüzde 60 seviyesine yaklaştıİstanbul barajlarındaki doluluk oranı yüzde 60 seviyesine yaklaştıBatman'ın saklı cenneti Ayngebire Şelalesi 4 mevsim cezbediyorBatman'ın saklı cenneti Ayngebire Şelalesi 4 mevsim cezbediyorSigara izmaritinden dolayı odunlukta yangın çıktıSigara izmaritinden dolayı odunlukta yangın çıktıSeyir halinde alev alan yolcu otobüsü yanarak küle döndüSeyir halinde alev alan yolcu otobüsü yanarak küle döndüBatman’da hırsızlık yaptıkları iddiasıyla iki şüpheli tutuklandıBatman’da hırsızlık yaptıkları iddiasıyla iki şüpheli tutuklandı
SIRADAKİ HABER