HaberlerGündemBalıklıgöl'de akşam ezanıyla birlikte kuşların muhteşem gösterisi

Balıklıgöl'de akşam ezanıyla birlikte kuşların muhteşem gösterisi

Şanlıurfa'da hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında,Şanlıurfa'nın simgesi Balıklıgöl'de, akşam ezanının okunmasıyla birlikte kuşlar gökyüzünde süzüldü.

Balıklıgöl'de akşam ezanıyla birlikte kuşların muhteşem gösterisi

İçişleri Bakanlığı tarafından Coronavirus (Covid-19) salgını ile mücadele kapsamında uygulanan hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması devam ediyor.

Şanlıurfa’yı gezmek için gelen yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilk adresi olan Balıklıgöl, Coronavirus ile mücadele kapsamında uygulanan sokağa çıkma yasağından dolayı bugünde boş kaldı.

Balıklıgöl’ün boş kalmasını fırsat bilen kediler, platoda dolaşırken akşam ezanının okunması ile birlikte gökyüzünde uçan kuşlar kartpostallık görüntüler oluşturdu.

Balıklıgöl;  Hazreti İbrahim’in doğduğu mağara, Hazreti İbrahim’in Nemrut tarafından ateşe atıldığı Ayn Zeliha Gölü ve Üstad Bediüzzaman Said Nursi’nin vefat ettiği zaman ilk gömüldüğü kabriyle her yıl yüz binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlıyor.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER