HaberlerGündemBalıkesir'de uyuşturucu tacirlerine operasyon: 8 gözaltı

Balıkesir'de uyuşturucu tacirlerine operasyon: 8 gözaltı

​Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucu madde ticareti ve kullanımını önlemeye yönelik yapılan çalışmalar doğrultusunda 8 şüpheli gözaltına alındı.

Balıkesir'de uyuşturucu tacirlerine operasyon: 8 gözaltı

Konuya ilişkin İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, uyuşturucu madde ticareti ve kullanımını önlemeye yönelik olarak yapılan çalışmalar neticesinde yakalanan 8 şüpheli hakkında işlem yapıldığı belirtildi.

Açıklamada, yakalanan şüphelilerden biri adli makamlara sevk edilmek üzere gözaltına alınırken bir şahsın sevk edildiği adli makamlarca tutuklandığı, 2 şüphelinin sevk edildikleri mahkemece adli kontrol kararı ile 4 şahsın ise haklarında yapılan adli işlemler sonrası serbest bırakıldığı ifade edildi.

Olaylarla ilgili yapılan aramalarda ele geçirilen uyuşturucu maddelerin miktar ve niteliklerine yer verilen açıklamada, 13,44 gram metamfetamin, 1,77 gram sentetik kannabinoid (bonzai) ve 0,83 gram esrar maddesi. Ayrıca 39 adet sentetik ecza hap, bir adet Ecstasy hap ile bareber uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen 300 TL para ele geçirilmiştir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER