HaberlerGündemBalıkesir'de uyuşturucu tacirlerine operasyon: 15 gözaltı

Balıkesir'de uyuşturucu tacirlerine operasyon: 15 gözaltı

​Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucu madde ticaretine yönelik yapılan operasyonlarda 15 şüpheli gözaltına alındı.

Balıkesir'de uyuşturucu tacirlerine operasyon: 15 gözaltı

Konuya ilişkin Balıkesir Valiliği tarafından yapılan açıklamada Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince İlimizde uyuşturucu madde ticareti, kullanımı ve sokak satıcılarının faaliyetlerini önlemeye yönelik çalışmalar yürütüldüğü belirtildi.

Açıklamada, "İl Merkezi, Edremit, Bandırma ve Gömeç İlçelerinde yapılan 8 çalışmada 15 şahıs yakalanmıştır. Yakalanan şahıslar, haklarında yapılan adli işlemler sonrası serbest bırakılmıştır. Olaylarla ilgili yapılan aramalarda; 241 adet sentetik ecza hap, 4,21 gram metamfetamin maddesi, 1,26 gram esrar maddesi ve 1,75 gram sentetik kannabinoid (bonzai) ele geçirilmiştir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER