HaberlerGündemBalıkesir'de tefeci operasyonu

Balıkesir'de tefeci operasyonu

​Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü görevlilerince Tefecilik suçuyla etkin mücadele kapsamında eş zamanlı tefecilik operasyonu yapıldı.

Balıkesir'de tefeci operasyonu

Tefecilik operasyonuyla ilgili olarak Valilikten yapılan yazılı açıklamada "Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü görevlilerince Tefecilik suçuyla etkin mücadele kapsamında 17.03.2021 günü saat 08.00 sıralarında Tefecilik (TCK 241) suçu ile alakalı Balıkesir Cumhuriyeti Başsavcılığı koordinesinde eş zamanlı il merkezi, Bandırma ve Edremit ilçelerinde yürütülen çalışmalar kapsamında; 17.03.2021 tarihinde İl genelinde 9 şüpheli şahsın ikametlerine yönelik yapılan aramada; Balıkesir KOM Şube Müdürlüğünce 2 Şüpheli şahıs ve ikamet adreslerinde arama yapılmış herhangi bir suç unsuru elde edilmemiştir." denildi.

"FETÖ/PDY terör örgütüne ait SIZINTI dergisi ele geçirilmiş"

Yazılı açıklamanın devamında "Bandırma KOM Grup Amirliğince 3 Şüpheli şahıs ve ikamet adreslerinde arama yapılmış; 55 bin50 TL nakit para, 70 adet banka dekontu, 15 adet senet, 4 adet not defteri, 1 adet ajanda, 3 adet laptop bilgisayar, 1 adet tablet, 97 adet FETÖ/PDY terör örgütüne ait Sızıntı dergisi ele geçirilmiş ve el konulmuştur. Edremit KOM Grup Amirliğince 4 Şüpheli şahıs ve ikamet adreslerinde arama yapılmış; 1 adet 10 bin TL meblağında senet, 6 bin 500 TL nakit para ele geçirilmiş ve el konulmuştur. Konu ile ilgili olarak yakalanan 9 şüpheli şahsa “TCK 241 Tefecilik” suçlarından adli işlem yapılmıştır." ifadeleri kullanıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER