HaberlerGündemBalıkesir'de çeşitli suçlardan yakalanan 5 kişi tutuklandı

Balıkesir'de çeşitli suçlardan yakalanan 5 kişi tutuklandı

​Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığınca yapılan çalışmalar neticesinde hakkında arama kararı olup yakalanan 28 şahıstan 5'i tutuklanırken çok sayıda çeşitli marka ve niteliğe sahip silah ele geçirildi.

Balıkesir'de çeşitli suçlardan yakalanan 5 kişi tutuklandı

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince İl Merkezi, Burhaniye, Edremit ve İvrindi İlçelerinde genel güvenliği ve asayişi sağlamak amacıyla yapılan çalışmalarda aranan 16 şahıs yakalanırken çıkarıldıkları adli makamlarca 5'i tutuklandı.

Şahısların üzerlerinde yapılan aramalarda; farklı marka ve türlere sahip 10 adet tabanca ve bunlara ait 40 adet fişek, 4 tüfek ve bunlara ait 36 adet fişeği ile 6 adet kuru sıkı tabanca ele geçirildi.

İl Jandarma Komutanlığınca yapılan çalışmalarda ve yol aramalarında aranan 12 şahıs yakalanırken 2 adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirildiği belirtildi. Ayrıca yapılan uyuşturucu madde imal ve ticaretine yönelik çalışmalarda uyuşturucu madde ticareti yaptığı tespit edilen H.A. , F.T. ve F.B. isimli şüphelilerin aracı ve üzerlerinde yapılan aramada 200 gram metamfetamin maddesi bulundu.

Cumhuriyet Savcılığının talimatı ile ele geçirilen malzemelere el konularak, şüpheliler hakkında adli tahkikata başlanıldı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER