HaberlerGündemBalıkesir'de çeşitli suçlardan 46 şüpheli yakalandı

Balıkesir'de çeşitli suçlardan 46 şüpheli yakalandı

Balıkesir Valiliğinden yapılan açıklamada, il genelinde 8 ila 10 Ocak tarihleri arasında yapılan asayiş uygulamalarında 46 şüphelinin yakalandığı bildirildi.

Balıkesir'de çeşitli suçlardan 46 şüpheli yakalandı

Valilik açıklamasında, "Yapılan yol aramalarında 2 tabanca, bir ruhsatsız av tüfeği, 21 tabanca fişeği ele geçirilmiştir. 23 aranan şahıs yakalanmıştır. Ayvalık ilçesinde yapılan çalışmalarda ve yapılan aramalarda bir tabanca ele geçirilmiştir. Aranan 3 şahıs yakalanmıştır. Bandırma ilçesinde yapılan çalışmalarda ve yapılan aramalarda aranan bir şahıs yakalanmıştır. Bigadiç ilçesinde yapılan çalışmalarda ve yapılan aramalarda aranan bir şahıs yakalanmıştır. Burhaniye ilçesinde yapılan çalışmalarda ve yapılan aramalarda aranan 2 şahıs yakalanmıştır. Edremit ilçesinde yapılan çalışmalarda ve yapılan aramalarda bir tabanca, 10 fişek ele geçirilmiştir." denildi.

Açıklamanın devamında, "Gömeç ilçesinde yapılan çalışmalarda ve yapılan aramalarda aranan 3 şahıs yakalanmıştır. İvrindi ilçesinde aranan 3 şahıs, Karesi ilçesinde aranan 6 şahıs yakalanmıştır. Kepsut ilçesinde bir şahıs, Manyas ilçesinde aranan bir şahıs yakalanmıştır. Savaştepe ilçesinde aranan bir şahıs yakalanmıştır. Sındırgı ilçesinde yapılan çalışmalarda ve yapılan aramalarda bir tabanca, 11 fişek ele geçirilmiştir. Aranan bir şahıs yakalanmıştır. Susurluk ilçesinde yapılan çalışmalarda bir ruhsatsız av tüfeği ele geçirilmiştir." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Türkiye'de bir günde 6 bin 682 Covid-19 hastası iyileşti 137 kişi hayatını kaybettiTürkiye'de bir günde 6 bin 682 Covid-19 hastası iyileşti 137 kişi hayatını kaybettiAdıyaman'da meydana gelen trafik kazasında 9 kişi yaralandıAdıyaman'da meydana gelen trafik kazasında 9 kişi yaralandıSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerini kabul ettiSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerini kabul ettiEvini yangında kaybeden aileye yeni evlerinin anahtarı teslim edildiEvini yangında kaybeden aileye yeni evlerinin anahtarı teslim edildiBakan Pekcan'dan kadın kooperatiflerine hibe desteği açıklamasıBakan Pekcan'dan kadın kooperatiflerine hibe desteği açıklaması
SIRADAKİ HABER