HaberlerGündemBalıkesir'de çeşitli suçlardan 35 kişi yakalandı

Balıkesir'de çeşitli suçlardan 35 kişi yakalandı

​Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü tarafından il merkezi ve ilçelerde yapılan çalışmalarda çeşitli suçlardan yakalanan 35 şüpheliden 4'ü tutuklandı.

Balıkesir'de çeşitli suçlardan 35 kişi yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince genel güvenliği ve asayişi sağlamak amacıyla il merkezi başta olmak üzere Ayvalık, Bandırma, Burhaniye ve Edremit ilçelerinde çalışma yapıldı.

Yapılan çalışmalarda aranan 22 şahıs yakalanırken aralarından 4 kişi tutuklandığı belirtildi. Söz konusu aramalarda 2 tabanca ve 96 fişek, 2 tüfek ve 38 fişeği ile 2 adet kuru sıkı tabanca ele geçirildi.

Ayrıca uyuşturucu madde ticareti, kullanımı ve sokak satıcılarının faaliyetlerini önlemeye yönelik İl Merkezi, Edremit, Bandırma, Ayvalık, Bigadiç ve Erdek İlçelerinde yapılan çalışmalarda ise 13 şüpheli gözaltına alındı.

Olaylarla ilgili yapılan aramalarda; 3 sentetik ecza hap, 2,48 gram metamfetamin maddesi, 1,31 gram esrar maddesi, 7,56 gram sentetik kannabinoid (bonzai) ve bir ruhsatsız tabanca ile 6 adet fişeğin ele geçirildiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER