HaberlerGündemBalıkesir'de çeşitli suçlardan 35 kişi yakalandı

Balıkesir'de çeşitli suçlardan 35 kişi yakalandı

​Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü tarafından il merkezi ve ilçelerde yapılan çalışmalarda çeşitli suçlardan yakalanan 35 şüpheliden 4'ü tutuklandı.

Balıkesir'de çeşitli suçlardan 35 kişi yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince genel güvenliği ve asayişi sağlamak amacıyla il merkezi başta olmak üzere Ayvalık, Bandırma, Burhaniye ve Edremit ilçelerinde çalışma yapıldı.

Yapılan çalışmalarda aranan 22 şahıs yakalanırken aralarından 4 kişi tutuklandığı belirtildi. Söz konusu aramalarda 2 tabanca ve 96 fişek, 2 tüfek ve 38 fişeği ile 2 adet kuru sıkı tabanca ele geçirildi.

Ayrıca uyuşturucu madde ticareti, kullanımı ve sokak satıcılarının faaliyetlerini önlemeye yönelik İl Merkezi, Edremit, Bandırma, Ayvalık, Bigadiç ve Erdek İlçelerinde yapılan çalışmalarda ise 13 şüpheli gözaltına alındı.

Olaylarla ilgili yapılan aramalarda; 3 sentetik ecza hap, 2,48 gram metamfetamin maddesi, 1,31 gram esrar maddesi, 7,56 gram sentetik kannabinoid (bonzai) ve bir ruhsatsız tabanca ile 6 adet fişeğin ele geçirildiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER