HaberlerGündemBalıkesir'de aranan 11 şahıs yakalandı

Balıkesir'de aranan 11 şahıs yakalandı

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından çeşitli suçlardan aranan 11 şahıs yakalandı.

Balıkesir'de aranan 11 şahıs yakalandı

Valilik tarafından yapılan açıklamada "Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince ilimizde genel güvenliği ve asayişi sağlamak amacıyla İl Merkezi, Ayvalık, Bandırma, Edremit ve Gömeç İlçelerinde 09.02.2021 tarihinde yapılan çalışmalarda 11 aranan şahıs yakalanmış, 3 şahıs tutuklanmış, 8 şahıs serbest kalmıştır." denildi.              

Açıklamanın devamında "Yapılan aramalarda, 5 adet ruhsatsız ateşli silah ve bu silahlara ait 21 adet fişek, 1 adet ruhsatsız tüfek, 1 adet menşei belli olmayan 9mm çapında ruhsatsız ateşli silah ve bu silaha ait 7 adet fişek, 1 adet menşei belli olmayan 9mm çapında ruhsatsız ateşli silah ve bu silaha ait 7 adet fişek, 1 adet menşei belli olmayan ruhsatsız ateşli silah ve bu silaha ait 1 adet fişek ele geçirilmiştir. 1 adet zoraki M906 – T CAL 9 mm P.A.K. ibareli ruhsatsız ateşli silah, 1 adet belgique   brownings patent depose ibareli ruhsatsız ateşli silah ve bu silaha ait 6 adet fişek, 1 adet huğlu marka ruhsatsız tüfek ele geçirilmiştir." ifadeleri kullanıldı.

İLGİLİ HABERLER

Otomobilin çarptığı yaşlı adam öldüOtomobilin çarptığı yaşlı adam öldüMardin Valisi Demirtaş’ın hafta sonu ziyaretleri sürüyorMardin Valisi Demirtaş’ın hafta sonu ziyaretleri sürüyorLiseli öğrencilerin “Siyer Yarışması” heyecanıLiseli öğrencilerin “Siyer Yarışması” heyecanıGaziantep Valiliği “16 yaşındaki çocuğa darp iddiası”nı yalanladıGaziantep Valiliği “16 yaşındaki çocuğa darp iddiası”nı yalanladı​Eğitim Bir-Sen Malatya Şubesi: 28 Şubat darbesinin sivil ayağıyla da hesaplaşılmalıdır​Eğitim Bir-Sen Malatya Şubesi: 28 Şubat darbesinin sivil ayağıyla da hesaplaşılmalıdır
SIRADAKİ HABER