HaberlerGündemBalıkesir'de araması bulunan 10 kişi hakkında yasal işlem yapıldı

Balıkesir'de araması bulunan 10 kişi hakkında yasal işlem yapıldı

​Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince güvenliği ve asayişi sağlamak amacıyla yapılan çalışmalar neticesinde araması bulunan 10 kişi yakalandı.

Balıkesir'de araması bulunan 10 kişi hakkında yasal işlem yapıldı

Valilikten yapılan açıklamada "Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince İlimizde genel güvenliği ve asayişi sağlamak amacıyla İl Merkezi, Burhaniye, Edremit ve Gönen İlçelerinde yapılan çalışmalarda aranan 10 şahıs yakalanmış ve 3 şahıs tutuklanmıştır. Yapılan aramalarda; 1 adet ruhsatsız Ateşli Silah ve bu silahlara ait 6 adet fişek, 1 adet 9 mm çaplı ruhsatsız ateşli silah ve bu silaha ait 6 adet fişek ele geçirilmiştir. Genel güvenliği ve asayişi sağlamaya yönelik çalışmalarımız aralıksız ve titizlikle devam etmektedir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER