HaberlerGündemBalıkesir'de araması bulunan 10 kişi hakkında yasal işlem yapıldı

Balıkesir'de araması bulunan 10 kişi hakkında yasal işlem yapıldı

​Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince güvenliği ve asayişi sağlamak amacıyla yapılan çalışmalar neticesinde araması bulunan 10 kişi yakalandı.

Balıkesir'de araması bulunan 10 kişi hakkında yasal işlem yapıldı

Valilikten yapılan açıklamada "Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince İlimizde genel güvenliği ve asayişi sağlamak amacıyla İl Merkezi, Burhaniye, Edremit ve Gönen İlçelerinde yapılan çalışmalarda aranan 10 şahıs yakalanmış ve 3 şahıs tutuklanmıştır. Yapılan aramalarda; 1 adet ruhsatsız Ateşli Silah ve bu silahlara ait 6 adet fişek, 1 adet 9 mm çaplı ruhsatsız ateşli silah ve bu silaha ait 6 adet fişek ele geçirilmiştir. Genel güvenliği ve asayişi sağlamaya yönelik çalışmalarımız aralıksız ve titizlikle devam etmektedir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER