HaberlerGündemBakan Ziya Selçuk'tan mesleki gelişim programlarına ilişkin açıklama

Bakan Ziya Selçuk'tan mesleki gelişim programlarına ilişkin açıklama

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, çevrim içi mesleki gelişim programının, 400 bin öğretmenin başvurusuna açıldığını duyurdu.

Bakan Ziya Selçuk'tan mesleki gelişim programlarına ilişkin açıklama

Sosyal medya Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Selçuk, öğretmenlere yönelik mesleki gelişim eğitimlerine ara tatilde de devam edildiğini belirterek, "Küresel salgın dönemi, hizmet içi eğitim için büyük bir fırsat oldu. Bireysel ve mesleki gelişim programları, 'http://mebbis.meb.gov.tr' hizmet içi eğitim modülü üzerinden 400 bin öğretmenimizin başvurusuna açılmıştır." ifadesini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER