HaberlerGündemBakan Soylu'dan Kati Piri'ye yanıt: Kirli taleplerinle yaşlanacaksın

Bakan Soylu'dan Kati Piri'ye yanıt: Kirli taleplerinle yaşlanacaksın

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, PKK'ye verdiği destekle bilinen Macar asıllı Hollandalı siyasetçi Kati Piri'ye, "Kirli taleplerinde yaşlanacaksın." dedi.

Bakan Soylu'dan Kati Piri'ye yanıt: Kirli taleplerinle yaşlanacaksın

Soylu, Avrupa Parlementosunun Hollandalı temsilcisi, Hollanda İşçi Partisi milletvekili Kati Piri'nin Twitter paylaşımına yanıt verdi.

Piri'nin "Uluslararası dayanışma sınırlarla bitmiyor. Türkiye'deki demokratları desteklemek için konuşmaya devam edeceğim. Boğaziçi öğrencileri için, Osman Kavala için, Selahattin Demirtaş ve daha fazlası için" şeklindeki paylaşımını alıntılayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Çirkin taleplerinle yaşlanacaksın... Ancak kötü isteklerin Türkiye'de hiç gerçekleşmeyecek." ifadelerine yer verdi.

İLGİLİ HABERLER

Türkmen: 28 Şubat mağduriyetlerinin bitmesi için yeni anayasa bir fırsatTürkmen: 28 Şubat mağduriyetlerinin bitmesi için yeni anayasa bir fırsatİdlib'de 90 adet "Şanıurfa İbrahim Halilullah" evi yapılıyorİdlib'de 90 adet "Şanıurfa İbrahim Halilullah" evi yapılıyorBakır kablo hırsızlığı şüphelileri yakalandıBakır kablo hırsızlığı şüphelileri yakalandıİstanbul'da barajlardaki doluluk oranı yüzde 55'i geçtiİstanbul'da barajlardaki doluluk oranı yüzde 55'i geçtiIlısu Baraj Gölü’ne girilmemesi uyarısı yapıldıIlısu Baraj Gölü’ne girilmemesi uyarısı yapıldı
SIRADAKİ HABER