HaberlerGündem​Bakan Selçuk’tan öğretmenlerin aşılanmasına ilişkin açıklama

​Bakan Selçuk’tan öğretmenlerin aşılanmasına ilişkin açıklama

​​Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, öğretmenlerin aşılanmasına ilişkin planlamanın yapıldığını ve öncelikle okula başlayan çocuklar ve öğretmenlerin kimlik bilgilerinin Sağlık Bakanlığına ulaştırılması konusunda çalışma yürütüldüğünü söyledi.

​Bakan Selçuk’tan öğretmenlerin aşılanmasına ilişkin açıklama

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk,  Ankara'daki bir otelde düzenlenen 'Denizcilik Eğitimi Veren Ortaöğretim Kurum/Kuruluşlarına Yönelik İşbirliği Protokolü' imza töreninin ardından çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Selçuk, öğretmenlerin aşılanmasına ne zaman başlanacağı sorusuna, "Bununla ilgili planlamalar yapılıyor. Aslında çok daha önceden birtakım temaslar, işbirlikleri ve görüş alışverişleri oldu. Bu hususta planlamalar devam ediyor. Millî Eğitim Bakanlığı olarak öncelikle okula başlayan çocuklarımızın, öğretmenlerin kimlik bilgilerinin Sağlık Bakanlığına ulaştırılması konusunda da bazı çalışmalar yürütülüyor." şeklinde yanıt verdi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER