HaberlerGündemBakan Kurum: Ülkemizi depremlere hazır hale getiriyoruz

Bakan Kurum: Ülkemizi depremlere hazır hale getiriyoruz

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, deprem sonrası acıların son bulması için var güçleriyle çalıştıklarını belirterek, "Ülkemizi depremlere hazır hale getiriyoruz." dedi.

Bakan Kurum: Ülkemizi depremlere hazır hale getiriyoruz

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un başkanlığında düzenlenen il koordinasyon toplantısında, Elazığ’da depremin ardından başlatılan kentsel dönüşüm çalışmaları ile çevre ve şehircilik yatırımları istişare edildi.

Bakan Kurum, "Elazığ’da depremin hemen ardından milletimizle omuz omuza vererek Türkiye tarihinin en büyük kentsel dönüşüm çalışmasını başlattık, şehrimizi yeniden ayağa kaldırdık." dedi.

Twitter hesabından "#BuSonOlsun" etiketiyle de bir paylaşım yapan Bakan Kurum, şu ifadelere yer verdi:

24 Ocak 2020. Saat 20.55… Elazığ'da 1 yıl önce bugün yaşanan depremde kaybettiğimiz canlarımızı rahmetle anıyoruz. Deprem sonrası acılar artık son bulsun istiyor, bunun için var gücümüzle çalışarak ülkemizi depremlere hazır hale getiriyoruz. Güvenli yarınlar için #BuSonOlsun

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER