HaberlerGündemBakan Koca: Şahin'le Biontech aşısının son planlamalarını ele aldık

Bakan Koca: Şahin'le Biontech aşısının son planlamalarını ele aldık

​Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni üretim imkânları devreye girdikçe Biontech aşısının Türkiye’ye ayrılan kapasitesinin de artacağı belirtti.

Bakan Koca: Şahin'le Biontech aşısının son planlamalarını ele aldık

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Prof. Dr. Uğur Şahin ve ekibiyle Biontech aşısının Türkiye'ye gelişi ile ilgili son planlamaları ele aldıklarını belirtti.

Twitter hesabından açıklama yapan Koca, "Toplantımızda ayrıca bize ayrılan aşı dozlarının sayısını nasıl artırabileceğimizi de görüştük. Yeni üretim imkânları devreye girdikçe Türkiye’ye ayrılan kapasite de artacak." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Bitlis'te bazı bölgeler bir yıllık "Özel güvenlik bölgesi" ilan edildiBitlis'te bazı bölgeler bir yıllık "Özel güvenlik bölgesi" ilan edildiKarda mahsur kalan hamile kadın hastaneye ulaştırıldıKarda mahsur kalan hamile kadın hastaneye ulaştırıldıCumhurbaşkanı Erdoğan, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken'i kabul ettiCumhurbaşkanı Erdoğan, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken'i kabul ettiDAİŞ operasyonunda 3 zanlı tutuklandıDAİŞ operasyonunda 3 zanlı tutuklandıSokağa çıkma kısıtlaması başladıSokağa çıkma kısıtlaması başladı
SIRADAKİ HABER