HaberlerGündemBakan Koca'dan Gaziantep'teki patlamada "ihmal" iddialarına tepki

Bakan Koca'dan Gaziantep'teki patlamada "ihmal" iddialarına tepki

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Gaziantep'teki yoğun bakım servisinde meydana gelen patlamaya ilişkin, "Bu hadise ile Bakanlığımızın yetki ve sorumlulukları arasında gerçek dışı ilişkiler kurmanın kimseye faydası yoktur." dedi.

Bakan Koca'dan Gaziantep'teki patlamada "ihmal" iddialarına tepki

Sosyal medya Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Koca, Bakanlığın görevi ve yetkisi gereği hastaneleri bilgilendirmesinin "ihmal" olarak yansıtılmasının kabul edilemez olduğunu belirtti.

Koca, "Gaziantep’te bir özel hastanemizde dün yaşanan elim hadise idari ve adli olarak incelenmektedir. Bu hadise ile Bakanlığımızın yetki ve sorumlulukları arasında gerçek dışı ilişkiler kurmanın kimseye faydası yoktur." ifadesini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

İstanbul merkezli 6 ilde "torbacı" operasyonuİstanbul merkezli 6 ilde "torbacı" operasyonuFETÖ'nün TSK yapılanmasına operasyon: 238 gözaltı kararıFETÖ'nün TSK yapılanmasına operasyon: 238 gözaltı kararıYoğun kar rüzgâr buzlanma ve don uyarısıYoğun kar rüzgâr buzlanma ve don uyarısıİstanbul'da DAİŞ operasyonu: 16 gözaltıİstanbul'da DAİŞ operasyonu: 16 gözaltıDenizli'de 4,2 büyüklüğünde depremDenizli'de 4,2 büyüklüğünde deprem
SIRADAKİ HABER