HaberlerGündemBakan Koca'dan Gaziantep'teki patlamada "ihmal" iddialarına tepki

Bakan Koca'dan Gaziantep'teki patlamada "ihmal" iddialarına tepki

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Gaziantep'teki yoğun bakım servisinde meydana gelen patlamaya ilişkin, "Bu hadise ile Bakanlığımızın yetki ve sorumlulukları arasında gerçek dışı ilişkiler kurmanın kimseye faydası yoktur." dedi.

Bakan Koca'dan Gaziantep'teki patlamada "ihmal" iddialarına tepki

Sosyal medya Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Koca, Bakanlığın görevi ve yetkisi gereği hastaneleri bilgilendirmesinin "ihmal" olarak yansıtılmasının kabul edilemez olduğunu belirtti.

Koca, "Gaziantep’te bir özel hastanemizde dün yaşanan elim hadise idari ve adli olarak incelenmektedir. Bu hadise ile Bakanlığımızın yetki ve sorumlulukları arasında gerçek dışı ilişkiler kurmanın kimseye faydası yoktur." ifadesini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER