HaberlerGündemBakan Koca'dan Gaziantep'teki patlamada "ihmal" iddialarına tepki

Bakan Koca'dan Gaziantep'teki patlamada "ihmal" iddialarına tepki

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Gaziantep'teki yoğun bakım servisinde meydana gelen patlamaya ilişkin, "Bu hadise ile Bakanlığımızın yetki ve sorumlulukları arasında gerçek dışı ilişkiler kurmanın kimseye faydası yoktur." dedi.

Bakan Koca'dan Gaziantep'teki patlamada "ihmal" iddialarına tepki

Sosyal medya Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Koca, Bakanlığın görevi ve yetkisi gereği hastaneleri bilgilendirmesinin "ihmal" olarak yansıtılmasının kabul edilemez olduğunu belirtti.

Koca, "Gaziantep’te bir özel hastanemizde dün yaşanan elim hadise idari ve adli olarak incelenmektedir. Bu hadise ile Bakanlığımızın yetki ve sorumlulukları arasında gerçek dışı ilişkiler kurmanın kimseye faydası yoktur." ifadesini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER