HaberlerGündemBakan Koca'dan "en iyi tedbir evinizdir" uyarısı

Bakan Koca'dan "en iyi tedbir evinizdir" uyarısı

​Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Coronavirus salgınına karşı en iyi tedbirin ev olduğunu belirterek, mecbur kalmadıkça kimsenin dışarı çıkmamasını istedi.

Bakan Koca'dan "en iyi tedbir evinizdir" uyarısı

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Bakan Koca şu ifadelere yer verdi:   

"Salgınla mücadelede toplum olarak bir fedakârlık sınavındayız. Sadece dünkü yeni hasta sayımız 6.017. Dışarı çıkmak için mecburiyetiniz yoksa evde kalın. Sizin evde geçirdiğiniz zaman arttıkça bizim mücadele gücümüz artacak. Yayılımı durdurmak için en iyi tedbir evinizdir."

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER