HaberlerGündemBakan Güler"den Gaziantep"te Kaçırılan İş Adamıyla İlgili Açıklama

Bakan Güler"den Gaziantep"te Kaçırılan İş Adamıyla İlgili Açıklama

İçişleri Bakanı Muammer Güler, Gaziantep’te kaçırılan iş adamı ve Şanlıurfa valisinin istifasıyla ilgili açıklamada bulundu.

Bakan Güler"den Gaziantep"te Kaçırılan İş Adamıyla İlgili Açıklama
İçişleri Bakanı Muammer Güler, Gaziantep’te kaçırılan iş adamı ve Şanlıurfa valisinin istifasıyla ilgili açıklamada bulundu.

Gaziantep’in yıldızları ödül töreni sonrası gazetecilerin sorusu üzerine açıklama yapan İçişleri Bakanı Güler, “Şanlıurfa Valimiz Celalettin Güvenç bey, Şanlıurfa Belediye Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine girmek üzere dün istifa dilekçesini gönderdi. Kanuna göre bizde onu onayladık. Şanlıurfa için hayırlı olmasını diliyorum. Başarılar diliyorum” dedi.

Gaziantep’te kaçırılan iş adamı ile ilgili değerlendirmede bulunan İçişleri Bakanı Güler, “Üzücü bir hadisedir. Gaziantep Emniyet Müdürlüğümüz, sayın valimiz, Emniyet Genel Müdürlüğünde oluşturduğumuz bir ekip olayın bütün gelişmelerini izleyerek takip ediyor. Ben ailesiyle görüştüm. Ben bizzat olayla ilgileniyorum. Kendisine zarar gelemeyecek bir şekilde tekrar ailesine kavuşması için her türlü ihtimali değerlendirerek soruşturmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER