HaberlerGündemBahçeli yeniden MHP Genel Başkanı seçildi

Bahçeli yeniden MHP Genel Başkanı seçildi

MHP'nin 13'üncü Olağan Kurultayı'nda Osmaniye Milletvekili Devlet Bahçeli, 1277 delegenin tamamının oyunu alarak genel başkanlığa yeniden seçildi.

Bahçeli yeniden MHP Genel Başkanı seçildi

MHP'nin 13'üncü Olağan Kurultayı bugün Ankara'da yapılıyor.

Partiyi 2023 seçimlerine taşıyacak kadroların şekillendiği kurultayda, Devlet Bahçeli Genel Başkanlığa tek aday olarak katıldı. Bahçeli, 1277 delegenin tamamının oyunu aldı.

Kurultayda partinin yönetim organlarının üye seçimleri devam ediyor. Kurultayda, parti yönetimine yeni isimlerin girmesi bekleniyor.

Ankara Arena Spor Salonu'ndaki kurultaya, Coronavirus tedbirleri nedeniyle sadece il başkanları, belediye başkanları, MYK üyeleri ve özel davetliler katıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER